Wprowadzenie do modelowania 3D w Autodesk Fusion 360
(e-book)

Fusion 360 CAD Ebook


Zastanawiasz się, jak zacząć pracę z Autodesk Fusion 360?
Jesteś we właściwym miejscu.


Poznaj podstawy modelowania 3D i zacznij tworzyć własne projekty z pomocą jednego najpopularniejszych narzędzi dostępnych na rynki!


"Wprowadzenie do modelowania 3D w Autodesk Fusion 360" to pierwszy krok w fascynujący świat trójwymiarowego projektowania. Poradnik skierowany specjalnie do osób, które nie miały wcześniej styczności z modelowaniem 3D, został stworzony z myślą o sprawieniu, aby nauka była łatwa i przejrzysta.


Zamiast skomplikowanych terminów i zagmatwanych instrukcji, znajdziesz tu jasne wyjaśnienia i prowadzenie krok po kroku przez podstawowe funkcje Autodesk Fusion 360.


Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, hobbystą czy profesjonalistą pragnącym poszerzyć swoje umiejętności, ten e-book dostarczy Ci solidnych fundamentów, na których będziesz mógł zbudować swoją wiedzę w dziedzinie modelowania 3D. Zaczynając od absolutnych podstaw, poradnik ten pozwoli Ci w krótkim czasie stać się pewnym użytkownikiem Fusion 360, przygotowując jednocześnie do dalszego rozwoju w tej ekscytującej dziedzinie.
Ebook Wprowadzenie do modelowania 3D w Autodesk Fusion 360 w punktach:


✅ Wygodny format PDF: Ebook możesz pobrać od razu po zakupie i możesz uczyć się gdzie i kiedy chcesz.


✅ Solidne podstawy: Zrozumiesz kluczowe aspekty modelowania 3D i nauczysz się efektywnie korzystać z narzędzi Fusion 360.


✅ Praktyczne wskazówki: W trakcie omawiania podstawowych narzędzi Fusion 360 poznasz również praktyczne wskazówki ułatwiające i usprawniające modelowanie 3D, przydatne zwłaszcza w początkowym etapie nauki modelowania 3D.
Dla kogo jest ten e-book?


???? Dla wszystkich początkujących, rozpoczynających naukę modelowania 3D w Autodesk Fusion 360,


???? Dla ciągle początkujących, którzy nie mogą trafić na właściwe instrukcje, aby poznać podstawy modelowania 3D we Fusion 360 i w końcu przejść na kolejny poziom, 


???? Dla "świeżo upieczonych" posiadaczy drukarek 3D, którzy chcą zacząć tworzyć własne, proste, modele 3D we Fusion 360, bez konieczności "doktoryzowania" się temacie modelowania 3D,


???? Dla studentów uczelni technicznych, na kierunkach nie do końca technicznych, którzy w ramach zaliczenia przedmiotu muszą wykonać samodzielnie jakiś model 3D i chcą bardzo szybko, bezboleśnie, poznać podstawy modelowania 3D we Fusion 360,


???? Dla uczniów szkół średnich, którzy chcą zacząć rozwijać się w dziedzinie modelowania 3D,


???? Dla osób nietechnicznych chcących zacząć samodzielnie projektować proste części 3D.


???? Dla wszystkich chcących się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności w sposób usystematyzowany i uporządkowany. 
Dla kogo nie jest ten e-book?


???? Dla osób znających już podstawy modelowania 3D we Fusion 360.
E-book w punktach:

  • Format PDF (można od razu pobrać),
  • 100 stron,
  • Przygotowany z wykorzystaniem oficjalnej, polskiej wersji językowej Fusion 360.

Zapiszesz się do newslettera Akademia CAD CAM.


Najlepiej podawać adres na Gmail lub adres firmowy. Skrzynki na Interia, WP, Onet itp. mogą ograniczać otrzymywanie wiadomości.


Damian Lewczuk Akademia CAD CAM 2023